Nogludinošs krēms ar keratīnu balinātiem matiem, 250ml

726789

Perfekti nogludina matus, saglabājot rezultātu līdz 3 mēnešiem. Pateicoties krēmveida tekstūrai, produktu ir viegli izlīdzināt visā matu garumā. Maigi un saudzīgi nogludina matus, atjauno dabisko matu spīdumu un zīdainību. Piemērots visiem matu tipiem.


Īpaši piemērots balinātiem matiem. Satur violeti zilu pigmentu, kas palīdz blondiem matiem piešķirt vēsu nokrāsu. Lieliski nogludina matus, saglabājot rezultātu līdz trim mēnešiem. Pateicoties krēmveida tekstūrai, viegli klājas uz matiem. Maigi un saudzīgi iztaisno matus, atjauno to dabisko spīdumu un zīdainumu, aizsargā matus. Piemērots visu veidu cirtainiem matiem.


Sastāvs: hidrolizēts keratīns, glioksilskābe, neitralizējoši pigmenti.Lietošanas metode: vienmērīgi, ar fēnu izžāvētos matos, izmantojot suku iesmērējiet krēmu atstājot brīvu 1 cm no matu saknēm. Lai aizsargātu rokas, izmantojiet gumijas (silikona vai lateksa) cimdus. Atstājiet līdzekli matos uz 35 minūtēm un sāciet žāvēšanu ar fēnu. Izmantojot matu taisnotāju ar keramisko pārklājumu (temperatūra 180 ° C) , iztaisnojiet katru matu šķipsnu 5 - 7 reizes, nogaidiet 5 minūtes, pēc tam izskalojiet līdzekli.