OLLIN PROFESSIONAL

OLLIN Professional ir Krievijas profesionālu matu kopšanas līdzekļu zīmols, kura mērķis ir padarīt profesionālu matu kopšanu pieejamu.
Zīmols tika izveidots 2011. gadā, un kopš tā laika ir kļuvis par iecienītu tūkstošiem skaistumkopšanas ekspertu un patērētāju, kas koncentrējas uz savu matu skaistumu, vidū.
Ollin Professional Latvija
Nosaukums OLLIN Professional tika izvēlēts, lai tas atbilstu "ALL-IN", lai parādītu, ka zīmolam ir pilns produktu klāsts, lai piedāvātu pilnu klāstu matu kopšanas pakalpojumu un uzsvērtu, ka katrā produktā ir visas sastāvdaļas, kas nepieciešamas, lai jūsu mati būtu vislabākajā formā.

OLLIN Profesionālās kosmētikas katalogā ir viss nepieciešamais, sākot no matu kopšanas un veidošanas produktiem līdz dažādām produktu sērijām, kas vērstas uz īpašām matu vajadzībām un matu tipiem.


Produktu klāstā ir arī sezonāli un īpaši kopšanas līdzekļi matu barošanai, mitrināšanai un aizsardzībai.


Zīmols nepārtraukti attīstās un seko jaunām tendencēm skaistumkopšanas nozarē, regulāri izlaižot jaunus, aktuālus produktus.Mēs radām jaunus un unikālus matu un galvas ādas kopšanas produktus. Arvien vairāk cilvēku katru gadu izmēģina OLLIN Professional produktu kvalitāti un efektivitāti. Mēs ikdienas tiecamies pēc pilnības un nekad nepārtraucam strādāt mūsu klientu labā.

OLLIN Professional.
Kad zinātne satiekas ar progresīvām tehnoloģijām
Mēs radām jaunus un unikālus matu un galvas ādas kopšanas produktus. Arvien vairāk cilvēku katru gadu izmēģina OLLIN Professional produktu kvalitāti un efektivitāti. Mēs ikdienas tiecamies pēc pilnības un nekad nepārtraucam strādāt mūsu klientu labā.

Pateicoties jaunākajiem sasniegumiem matu kopšanā un visprogresīvākajām iekārtām, izmantojot vadošo ārzemju ražotāju materiālus, mēs radām augstas kvalitātes produktus ērtā iepakojumā.

Katrs produkts ir unikāls, ražots, saudzējot vidi un nav testēts uz dzīvniekiem.
OLLIN Professional matu šovs ''DESMIT''
10 gadi skaistuma industrijā nav joks. No spēcīgajām emocijām un aizraujošajiem piedzīvojumiem rodas vēlme sasniegt vēl vairāk. Tieši tāpēc OLLIN Professional savu pirmo desmitgadi nosvinēja Music Media DOME telpās, kas uz vienu vakaru pārvērtās par maģisku izpriecu parku!

OLLIN Land bija atvēris durvis visiem zīmola OLLIN Professional draugiem. Teātra mistērija, kurā savijās pasaku tēli, senatnīgi apveidi un vizuālas ilūzijas – visus šos un citus brīnumus ieraudzīja grandiozo svētku viesi.

Unikālais šovs, ko radīja OLLIN Professional radošā komanda, viesus iegremdēja fantāziju pasaulē un piepildīja ilgi gaidīto dzimšanas dienu ar īpašu noskaņu. Viesus priecēja arī vadītājs Dmitrijs Nagijevs, Valērija Meladzes un Zīvert priekšnesumi. Un, protams, izsmalcinātā bufete, šampanietis, neaizmirstamas instalācijas un foto zonas skaisto mirkļu un emociju iemūžināšanai.